Ostatní

Zobrazuji všech 7 výsledků

Nové nabíječky na notebook ostatní (např. Samsung, Sony atd.) Nabíječka na notebook je určena k napájení notebooku a zároveň na dobíjení jeho baterie. Nabíječky se mezi sebou liší konektorem a parametry.

Konektor AC adaptéru, nabíječky na notebook
Konektor nabíječky na notebook

Jak postupovat při výběru správné nabíječky na notebook?
sipka-zelena Diameter konektoru – zjistíme vnější a vnitřní diameter konektoru na nabíječce. V popisu produktu je uváděn v mm.
sipka-zelena Zjistíme výstup (output) ze štítku původní nabíječky – napětí (V) musí byt totožné. Elektrický proud (A) může být na nové nabíječce stejný nebo vyšší. Výkon (W) musí být na nové nabíječce stejný nebo vyšší. Výkon (W) je násobek napětí a proudu. Na některých nabíječkách není uváděn.
sipka-zelena Typ síťového kabelu – síťový (napájecí) kabel je kabel, který jde z el. zásuvky do nabíječky. Rozlišujeme 3 druhy napájecích kabelů – 3-pinový (standardní kabel s uzemněním), 2-pinový (bez uzemnění, většinou používaný na méně kvalitních nabíječkách) a nabíječky bez síťového kabelu. Poslední typ je používán většinou na noteboocích s nižším výkonem. Adaptér se připojuje přímo do el. sítě. Každá nabíječka na notebook v naší nabídce je na standardní 3-pinový napájecí kabel.

379 459  s DPH
379 619  s DPH
379 869  s DPH
379 459  s DPH
379 459  s DPH
399 459  s DPH